O NÁS

kurzy

galerie

další služby

kontakty

V-pohybu ve školce/ve škole

 

V-pohybu ve školce/ve škole

Je zaměřený k vedení pravidelného a zdravého pohybu, který by měl patřit k základním návykům každého dítěte. Děti se zdokonalí v 5ti základních dovednostech: běh – hod – skok – flexibilita a rovnováha, které přispívají k rozvoji motorické gramotnosti. Mimo jiné náš kroužek přispívá ke zlepšení spolupráce, komunikace, rytmiky a poznání svého vlastního já. Vše zábavnou formou s prvky animace.

Časová dotace je 50 minut.

 

V-pohybu dopoledne

Rádi pro Vás uspořádáme sportovní dopoledne, kdy se s dětmi budeme věnovat jízdě na kole nebo jízdě na bruslích od jejich prvních krůčků. Naučíme je rozjezdy – samotnou jízdu – zastavení – zatáčení. Součástí kurzu je dopravní výchova. Vysvětlíme základní bezpečností pravidla, které by měl každý správný sportovec znát. V rámci kurzu děti provedeme dopravními situacemi skrze dopravní hřiště. Vše zábavnou a hravou formou.

Časová dotace: 9-12h/5 dní v týdnu

 

V-pohybu na lyžích

Lyžařský výcvik sestavujeme na míru podle vašich pořadavků a priorit. Zajistíme ubytování, stravu, dopravu a program vedený zkušenými a licencovanými instruktory s bohatými zkušenostmi. 

 

Kontaktujte nás na číslech: 720 374 922, 736 233 018
nebo mailu: info@v-pohybu.cz
Sestavíme vám program s cenovou nabídkou na míru pro Vaší MŠ.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
Facebook
Instagram